ČESKÝ COUNTRY A BLUEGRASS BAND Z KLÁŠTERCE NAD OHŘÍ
Naše akce - Večírky Muziky Občas

  • 17.-18.8. Westerntage Haselbach, Německo
  • 31.8. Rašovické BG léto Rašovice - zvadlo ZDE
  • 14.9. Výročí letecké bitvy nad Krušnohořím Kovářská

Další naše akce a jejich termíny můžete najít v sekci KDY a KDE - garáž.


DALŠÍ DVĚ AKCE ZA VÍKEND

Týden se s týdnem sešel a v pátek 5. července Muzika Občas měla tu čest vystoupit na oslavě narozenin kamaráda Viruse a kamaráda Míry a nepřítomného kamaráda Jirky Vávry. Krásný veřejný flám festivalového charakteru se konal v Klášterci nad Ohří na openair scéně před Satankou. Děkujeme za pozvání.

No a druhý den hurá do Března u Chomutova, kde se konal desátý ročník Posledních indiánských válek, První blok písniček od půl desáté a druhý od půl jedné, pak countrybál pod širým nebem večer v šest hodin.
Mezitím samozřejmě vrchol celé akce - Bitva u Malé Padající Vody.
Po skončení bitvy se konal skutečný pohřební rituál, kdy přátelé doprovodili náčelníka Čapawaha Tanku (Láďa Pleticha) na jeho poslední stezce. I když jsme to z pódia přímo neřekli, naše písničky ten večer patřily jemu. Doufáme, že nás slyšel ze svého tee-pee v zemi za duhou.


DVĚ AKCE ZA VÍKEND

Muzika Občas absolvovala - jako ostatně každý rok - dvojvystoupení. BUDOVSKÝ VEGET odpoledne je skvělá akce pořádaná kamarádem Pérákem na jeho ranči v Budově u Ústí nad Labem. Tam jsme vystoupili odpoledne ve 4 hodiny. Na večer jsme pak přejeli do Podsedic na festival Podsedická Facka. Hraní tam bylo zajímavým zážitkem, protože už víme, jak se cítí syrová pizza půl hodiny před servírováním. Pódium obrácené proti zapadajícímu slunci... vzpomněl jsem si na folkový festival Zahrada kdysi v devadesátých letech. Tam byla jedna ze scén na zahradě radnice, které se z nějakého důvodu říkalo mikrovlnka. :) Pár fotek z obou akcí si můžete prohlédnout ZDE, nebo přímo na rajčeti. Jen vezměte prosím na vědomí, že to nejsou umělecká díla, ale jsou součástí unikátního vzácného časosběrného dokumentu pořizovaného na telefon.


Video z akce COUNTRY A BLUEGRASS NAD BEROUNKOU

Nadační country a bluegrassový festival COUNTRY A BLUEGRASS NAD BEROUNKOU pokračoval 25. května dalším ročníkem. I Muzika Občas měla tu čest se zúčastnit a svým vystoupením přispět na dobrou věc.
Video z této akce můžete shlédnout zde nebo přímo na YouTube. Video zobrazuje průřez celou akcí včetně taneční vložky, vystoupení Muziky Občas je zaznamenáno ve dvoupísničkové zkrácenině od času 52:30.

Tady je, račte se pokochat.

Prohlédnout si naše další nahrávky s obrazem i bez můžete v sekci
NAHRÁVKY - hudební salónek.Muzika Občas na Podsedické Facce 2019
Zleva: Yatcho, Véna, Hombre, George


Muzika Občas na Westerntage 2018 na vláčku.

Muzika Občas na Westerntage 2018 na peróně
.


Prohlédněte si aktuální verzi kapelního loga.

Stage plan
i další technické náležitosti
pro pořadatele i zvukaře
najdete v sekci KONTAKT.

klikni pro velký obrázek

pro zvětšení klikni na obrázek


Do okénka vyplňte
svou e-mailovou adresu a
my Vám budeme posílat pozvánky
na naše akce. Takže do toho! :o)

design by Hombre, l.p.2016