ČESKÝ COUNTRY A BLUEGRASS BAND Z KLÁŠTERCE NAD OHŘÍ
Další mimokapelní aktivity našich členů i našich kamarádů,
kam bychom Vás také rádi pozvali
hospůdka "u Racka"

Hospůdka "u Racka"- nacházející se v malebné vesničce jménem Okounov. Dostanete se k nám při odbočení ze silnice č.13 na Perštejn, následně odbočíte vlevo na Lužný a po přejetí mostu přes řeku a následujícího železničního přejezdu, vás v kopci uvítá Okounov a posléze naše hospůdka vpravo :).


Fotbálek

Kapela - věrna svému názvu a krédu - občas v létě pořádá turnaj ve fotbálku. První ročník se jmenoval O Pohár kultury města Klášterce nad Ohří. Plakát vypadal takhle.
A víte co? Přežili jsme to! Ale bylo to o fous. Musím uznat, že pravidlo nehráti fotbal rukama vymyslel Venca fikaně. Tolik pomlácených muzikantů jsem neviděl ani na demonstracích v 89. roce. Ale všem zůsaly zdravé ruce. Takže i večerní jam-session vyšel na jedničku. Pro děti byla připravena střelba z luku či z praku a překážková dráha, skákací hrad a cachtací vana s vodou. Pro všechny pak velký party stan poskytující stín a občerstvení.
Sečteno a podtrženo - FAJN DEN. ...Jen někteří statečnější z nás se léčili déle, než obvykle.


Bahnění

Bahnění je country & bluegrass jam-session konaný v Lounech v různých hospůdkách a v nepravidelných intervalech (čili přesně odpovídající definici občas). Aktuální počet všech uskutečněných sesionů je jedenáct.
Pořadatelem je Pavel Hombre Trubač se záštitou jeho kapely, toho času je to Muzika Občas - to aby se nemohlo stát, že tam bude sedět sám s basou jako trubka a čučet na prázdný židle. :o)

design by Hombre, l.p.2016 and since 2020 edited by Uly