ČESKÝ COUNTRY A BLUEGRASS BAND Z KLÁŠTERCE NAD OHŘÍ
Další mimokapelní aktivity našich členů i našich kamarádů,
kam bychom Vás také rádi pozvali
O Pohár kultury města Klášterce nad Ohří

Přežili jsme to! Ale bylo to o fous. Musím uznat, že pravidlo nehráti fotbal rukama vymyslel Venca fikaně. Tolik pomlácených muzikantů jsem neviděl ani na demonstracích v 89. roce. Ale všem zůsaly zdravé ruce. Takže i večerní jam-session (ve složení Muška a Venca na kytaru, Pišta s banjem, Míra Hodinář a Yatcho s mandolínama, Tomáš Alexa na fiddle, Míra Jílek na dobro a Hombre se střídal s Losnou u basy ...jo a ještě dorazil Uly se svým banjem) vyšel na jedničku. Pro děti byla připravena střelba z luku či z praku a překážková dráha, skákací hrad a cachtací vana s vodou. Pro všechny pak velký party stan poskytující stín a občerstvení.
Sečteno a podtrženo - FAJN DEN. ...Jen léčit se budou někteří statečnější z nás déle, než obvykle.

Zbývá vyvěsit výherní listinu:
1.místo: Kultura Klášterec (jinak též KáKá)
2.místo: Crissy
3.místo: Domácí (Klášterecká Jeseň)
4.místo: Blackout
5.místo: Muzika Občas
6.místo: Blue Eyes
7.místo: Hasiči Klášterec (náhrada za odstoupivší Album Bluegrass Band)
8.místo: Drawer Dancers


Bahnění

Bahnění je open country & bluegrass jam-session konaný v Lounech v různých hospůdkách a v nepravidelných intervalech (čili přesně odpovídající definici občas). Aktuální počet všech uskutečněných sesionů je deset.
Pořadatelem je Pavel Hombre Trubač se záštitou jeho kapely, toho času je to Muzika Občas - to aby se nemohlo stát, že tam bude sedět sám s basou jako trubka a čučet na prázdný židle. :o)
Další informace o Bahnění můžete najít na fejsbůku - www.facebook.com/bahneni.

design by Hombre, l.p.2016